Mor Dizayn Fuar Standları Çözümleri

Fuarlar şirketlere ne kazandırıyor ?


 • Ahsap Tasarımlar

  Galeri İçin... Giriş

 • Maxima Tasarımlar

  Galeri İçin... Giriş

 • Modüler Tasarımlar

  Galeri İçin... Giriş

Fuara Neden Katılmalı? Fuarda Ne Yapmalı?

Ülkemizde, sanayiinin gelişmesi, yurtdışına ürün ve hizmet satışımızdaki artış ve rekabetin global anlamda artması ile ticari/ihtisas fuarları önem kazanmaya ve sayıları artmaya başladı.

Fuar ne demek?

Ticaretle ilgili ürün ya da hizmetlerin, teknolojik gelişmelerin, bilgi ve yeniliklerin tanıtımı, pazar bulunabilmesi ve satın alınabilmesi, teknik işbirliği, geleceğe yönelik ticari ilişki kurulması ve geliştirilmesi için belirli bir takvime bağlı olarak, düzenli aralıklarla, genellikle de aynı yerlerde gerçekleştirilen bir tanıtım etkinliğidir. Bu tür etkinliklerde, alıcı ve satıcılar, çeşitli iş anlaşmaları gerçekleştirmek üzere bir araya gelir. Fuarlar, zaman açısından sınırlandırılmış etkinliklerdir.

Fuar Türleri Nelerdir?

Üretim sistemleri ve tanıtım olanaklarında meydana gelen gelişmelere bağlı olarak ürünlerin tanıtılması, pazarlanması ve dağıtım kanalının geliştirilmesi için en geçerli araçlardan biri olan fuarlar da bu gelişim süreci doğrultusunda daha farklı niteliklerdeki ürün ve hizmet grupların tanıtımı ve pazarlanmasını gerçekleştirmek amacıyla farklı gruplara ayrılmıştır.

Expo Organizasyonları Nedir?

EXPO sözcüğü 'uluslararası sergi' anlamına gelmektedir. 3-5 yıl gibi aralıklarla ve en çok 6 ay boyunca devam eden EXPO'lar hem düzenlendiği ülkenin hem de katılımcıların ürün ve hizmetlerinin tanıtıldığı, teknolojik gelişmelerin sergilendiği, gelecek vizyonların yansıtıldığı bir iletişim platformudur. Bir ülkenin ekonomik ve teknolojik değerlerini tanıtmakla kalmayıp, yerel ve kültürel değerlerini de tanıtmaya aracılık eder. Ayrıca ülkelerin ulusal ve uluslararası ekonomisini güçlendirdiği gibi, ülkeler arası ticari ve kültürel ilişkileri de geliştirmektedir.

Şirket hakkında

Mor Dizayn Fuarcılık olarak fuar standları, ev ve mağaza dekorasyonları ile kendi sektöründe lider durumdadır.

Sitemap

Neden Biz

2007 yılından bugüne kadar özgün ve farklı mimari olarak hizmet vermekte olup, güvenilir, özverili, detaycı ve kurumsal olarak hizmet vermekteyiz

Engin ve derin tecrübelerimizle, dinamik performansımızla ve modern stand tasarımlarımızla hep yanınızdayız.

.

Ulaşım

 • Telefon:
  (212) 274 51 11 / 438 66 80
 • GSM:
  (533) 648 72 51
 • Fax:
  (212) 274 51 25
 • Email:
  info@mordizayn.com.tr
 • Adres:
  Oruç Reis Mh.Tekstilkent Ticaret Merkezi
  B14 Blok No:29 10-V
  Esenler İstanbul Türkiye